Menu

Zegarki męskie na pasku czy na bransolecie?

Ostatnimi czasy coraz modniejsze staje się posiadanie wielu dodatków do ubrań. Zazwyczaj te najmniejsze dodają najwięcej, dlatego tak ważne, aby te malutkie drobiazgi były zawsze dobrze dobrane. Jednym z takich dodatków dla mężczyzny są zegarki męskie.

W czasach kiedy do wyboru mamy nie dwa czy trzy rodzaje, ale całą gamę i mnogość konkretnego towaru nie jest łatwo wybrać ten najbardziej nam odpowiadający. Ale kiedy już delikatnie zagłębimy się w temat to na pierwszy rzut oka zobaczymy, że zegarki męskie różnią się tym, ze jedne są na pasku, a inne na bransolecie. Jak przystało na mężczyznę, będzie to największa różnica. Oczywiście tylko na samym początku. Jednak już tutaj zaczynają się schody.

Skupić się bardziej i przeglądać zegarki na pasku, czy zegarki na bransolecie. Oto kilka wad i zalet jednych i drugich:
Przyjęło się, że do stroju formalnego, czyli garnituru najlepiej pasują zegarki męskie, które zawierają pasek. Choć o gustach się nie dyskutuje, więc i te z bransoletą mogą dobrze wyglądać.
Zegarki na bransolecie, natomiast są trwalsze i łatwiej usunąć z nich ślady użytkowania, łatwiej znoszą kontakty z potem czy wodą i są generalnie łatwiejsze, jeśli chodzi utrzymaniu ich wyglądu na wysokim poziomie.
Zegarki na pasku takie jak Casio g-shock jednak posiadają tę zaletę, że aby je wydłużyć lub skrócić, nie ma z tym większego problemu i nie ma konieczności używania dodatkowych narzędzi, co w przypadku zegarków na bransolecie nie jest raczej możliwe.

Jeżeli zatem celem naszych poszukiwań są zegarki męskie, warto wtedy już na samym początku określić czy ma być na pasku czy bransolecie. W ten sposób zawężamy zakres poszukiwań tego idealnego dla nas.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *